Крісло Barsky Mesh Conference BMc-01





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Barsky Mesh Conference BMc-01 — недороге сіткове крісло з регульованими підлокітниками. Простий і лаконічний дизайн дасть змогу цьому крісла вписатися в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barsky |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Конференц-основа |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Особливості | З сіткою |
| Регулювання | Висота підлокітників |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | сетка |
| Висота підлокітників | 66-75 |
| Призначення | Для конференцій |
| Підлокітники | З регульованими підлокітниками |
| Каркас | Пластик |
| Висота спинки, см | 46 |
| Хрестовина | металеві ніжки |
| Висота крісла, см | 97 |
| Глибина крісла, см | 62 |
| Розмір сидіння, см | 48 х 52 |
| Ширина крісла, см | 64 |
| Висота сидіння, см | 49 |
- Ціна: 5 299 ₴







